Opadanie kącików ust po czyszczeniu uszu

Siostra miała 2 tygodnie temu czyszczenie, płukanie ucha (niedosłuch), obecnie kąciki ust z jednej strony opadają, brak czucia w języku,napoje wypływają z buzi, drętwe oko i połowa twarzy. Stwierdzono na SOR porażenie Bella, dostała steryd i witaminy z grupy B. Mam wrażenie, że wymaga dalszych konsultacji, nic nie mija, niedowład postępuje.

Witam

Objawy są dosyć niepokojące. Jeśli mimo podjętego leczenia nie ustępują należy koniecznie skonsultować się z neurologiem.

Pozdrawiam
Joanna Gałczyńska-Adamiak