Opieka nad dzieckiem a negacja rodziny

dobry wieczor niewiem jak mam sobie poradzic poniewaz siostra brat i moja mama groza mi ze zabiora mi 21 miesieczne dziecko dla nich jestem zla matka zlym czlowiekiem:menda, s... ,i wiele innych dlatego ze klade dziecko spac w poludnie o 12 i wieczorem o 20.nie pozwalam mu dochodzic do pieca,zeby demolowal mieszkanie. jestem kompletnie przybita odbieraja mi radosc macierzynstwa wszystko robie zle chodze smutna nieobecna zaplakana niemam sie do kogo odezwac z gory dziekuje za porade

Dzień dobry.

Z podanych informacji wynika, że ma Pani 36 lat, więc jak rozumiem, jest Pani dojrzałą kobietą - Pani post jednak brzmi trochę tak, jakby pisała go nastolatka. Jest nieprawdopodobne, by ktoś mógł odebrać matce dziecko z tego powodu, że kładzie go spać w południe, a wieczorem nie pozwala podchodzić do pieca.
Zastanawiające jest też, z jakiego powodu zdanie Pani rodzeństwa i mamy ma takie dla Pani znaczenie, że aż odbiera Pani radość macierzyństwa. Szkoda, że nie napisała też Pani nic o ojcu dziecka. Czyżby był nieobecny?
Biorąc pod uwagę szereg niejasności zawartych w Pani poście sugerowałbym kontakt z psychologiem, w celu uzyskania względnej równowagi psychicznej.

Pozdrawiam.

Witam, proszę zgłosić się do psychologa i bardziej porozmawiać o tej sytuacji, taki stan rzeczy nie powinien mieć miejsca(,,menda, s... ,i ") jest określany jako przemoc. Proszę udać się na wizytę, po lepszym rozeznaniu Pani sytuacji psycholog podpowie możliwe wyjścia lub zaproponuje dalsza pomoc. Może Pani zgłosić się w ramach NFZ, należy wtedy od lekarza POZ uzyskać skierowanie do Poradni Psychologicznej, następnie wyznaczyć termin w Poradni.