Pełna energia i zadowolenie a smutek i nieszczęście

Witam cos jest chyba ze mna nie wporzadku a raczej na pewno jest. Od jakiegos czasu odczuwam pewne uczucia ktore uniemozliwiaja mi normalne funkcjonowanie. Nie wiem dokladnie kiedy to sie zaczelo ale wiem ze jeszcze tak z rok temu tego nie bylo. Mianowicie chodzi o to ze raz jestem pelny energii i checi do wszytskiego a raz starsznie smutny i nieszczesliwy. Kiedys nie zauwazalem tego ale w tym momencie jestem w stanie nawet wyznaczyc jakas granice miedzy tymi emocjami. Nie mam pojecia skad to si

Witam,
polecam konsultację u psychiatry i psychologa - nic pan nie traci, a może dowie się czegoś pomocnego. Są to usługi które są dostępne w ramach NFZ.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki

Dzień dobry, wahania nastroju mogą być spowodowany różnymi przyczynami, jeśli jednak utrudniają panu codzienne funkcjonowanie a stany obniżonego nastroju trwają coraz dłużej zachęcam do kontaktu i wstępnej diagnozy psychologicznej. Pozdrawiam.