Pierwszy stosunek seksualny

Witam mam 21 lat i jestem z chłopakiem 1 i miesiąc i on chce żebyśmy zrobili ten pierwszy raz ale ja się boję i nie wiem co robić proszę o porade żebym się odważyła
21 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli się boisz i nie czujesz się gotowa na pierwsze współżycie to pamiętaj, że nie musisz się do niczego zmuszać. Masz prawo poczekać tyle czasu, ile będzie Ci potrzeba.
Pozdrawiam

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Miesiąc związku to stanowczo zbyt krótko aby współżyć, możesz tego żałować. I raczej to nic dziwnego,że się boisz bo prawie się nie znacie. Gdybyś zadała to samo pytanie po rocznym związku, miałoby ono twardsze podstawy do odpowiedzi.

Pozdrawiam