Inicjacja seksualna z przyjacielem a konsekwencje

Witam, mam pytanie bardziej natury ''psychologicznej''. Czy pierwszy raz z przyjacielem to dobry pomysł? Znamy się dosyć dobrze, umiemy rozmawiać ze sobą praktycznie o wszystkim. Nigdy nie było między nami nic więcej niż "przyjaźń" i raczej nigdy nie będzie. Chciałabym to jednak mieć już za sobą, a nie układa mi się za bardzo z facetami, zazwyczaj gdy już chciałam ''to'' zrobić, to coś się psuło w związku. Czy to dobry pomysł? Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania.

Witam,
Jeśli to jest prawdziwa przyjaźń, to proszę sobie zadać pytanie czy warto dodawać dodatkowy element, który może wszystko między Wami zmienić. Proszę zastanowić się czy jest pani gotowa na zmianę relacji przyjacielskiej w inną.
Pozdrawiam