Czy warto odbudować tę przyjaźń?

Czy warto odbudować przyjaźń jeśli doszło między nami do seksualnych pieszczot? Ja jestem wolna , ale on nie. Przyjaźń cudowna, szczera, prawdziwa. Ja się odsunęłam. On zapewnia ze nic nie chce więcej i nigdy nie chciał..Tak nam wyszło w emocjach i to ja bardziej chcialam, aby coś się wydarzyło między nami. Wydarzyło ale więcej nie chcemy. Myślałam ze to koniec ale on chce odbudować przyjaźń, nie chce jej przekreślić.

Dzień dobry,

Niestety na postawione pytanie tylko Pani zna odpowiedź i ja tego nie wiem, czy warto czy też nie. Ciekawi mnie to jaka była Pani motywacja w prowokowaniu tego typu zachowań (?). W tym miejscu warto zastanowić się nad konsekwencjami kontynuowania tej znajomości oraz zyskami i stratami z tym związanymi. Mam nadzieję, że podejmie Pani właściwą i najbardziej odpowiednią dla siebie decyzję.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/