Płacz jako reakcja na każde niepowodzenie u 6-latki

mam pytanie moja 6 letnia corka na kazde niepowodzenie reaguje płaczem, nie pomagaja zapewnienia, rozmowy. Juz to jest nienormalne. prosze napiszcie co ja mam jeszcze robic? dziekuje za odpowiedz

Witam. Proponuje udać się do psychologa, gdyż treść którą Pani zamieściła jest niewystarczająca. Podczas rozmowy udzieli Pani wyczerpującego wywiadu na temat córki, będzie Pani mogła udzielić odpowiedzi na dodatkowe pytania. Na obecną chwile proszę dużo z córką rozmawiać. Proponować ponowienie próby oraz zachęcać do tego, aby się nie poddawała.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza