Poczucie smutku, nudności, biegunki, jadłowstręt, lęki, nadpotliwość i niskie poczucie własnej wartości a nerwica

Mam 20 lat i... : - cały czas myślę o sobie - utrata szczęścia - utrzymujący się smutek - codzienne nudności, biegunki i odruchy wymiotne - jadłowstręt - poczucie stałego lęku i myślę, że lęku przed lękiem... - nadpotliwość, której nie da się niczym zaleczyć (próbowałem na 1000 sposobów) - poczucie bezsilności, że nikt nie potrafi mi pomóc - b.niskie poczucie włąsnej wartości - tesknota za przyszloscia. Myślę, że to nerwica - jak mam z tego wyjść, nie daje sobie juz z tym kompletnie sił.

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy, dlatego najlepiej by było, gdyby skonsultował się Pan osobiście z lekarzem. Objawy, które Pan wymienił, są nieswoiste, dlatego trudno w 100% orzec, czy rzeczywiście cierpi Pan na zaburzenia nerwicowe, które Pan u siebie podejrzewa. Zachęcam do konsultacji z psychiatrą, który będzie mógł postawić rzetelne rozpoznanie i zaproponuje optymalne leczenie (farmakoterapię i/lub psychoterapię).
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Panu,

Proszę pozwolić sobie samemu pomóc i podjąć terapię poznawczo-behawioralną, która byłaby dla Pana skuteczną (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Życzę Panu wewnętrznych sił,
Irena Mielnik-Madej