Podawanie Tramalu osobie w stanie wegetatywnym

Witam mam pytanie, tata znajduje się od dwóch miesięcy w stanie wegetatywny po przebytym zawale. Od miesiąca rehabilitacja, pomagamy, tata aktualnie znajduje się w zolu, zaczyna ruszać rękami, nogami, słyszy nas. Nie cierpi a lekarka przeoisala mi tramal 3x dziennie, po każdej dawce z tata nie ma już kontaktu, nie pomaga, ma dziwne drgawki. (tata ma migotanie komór) czy tramal w takim przypadku powinien być odstawiamy? Jako rodzina widzimy że po podaniu leku tata po prostu jnieobecny.

Nie znam powodu podania leku, ani historii choroby pacjenta wiec trudno w tym przypadku w jakikolwiek sposob weryfikowac stosowane leczenie. Proponuje porozmawiac z Pania Doktor o leczeniu