Podniecenie seksualne w dziwnych okolicznościach

Witam, mam problem na który nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Czuję najczęściej podniecenie seksualne tylko w dwóch okolicznościach: a)w momencie gdy mam pełny pęcherz, b)w chwili stresu (np. gdy muszę wyjść na autobus, inaczej za chwilę odjedzie). Zarówno jedno jak i drugie bardzo przeszkadza mi w pracy. Kończy się to uczuciem podniecenia godzinę po przerwie na kawę albo przed oddaniem projektu i nie mogę się skupić. Co może być przyczyną?

Proponuję kontakt z seksuolożką-psychologiem.
Mieszkając w bliskości Poznania bez trudu znajdzie Pani taka specjalistkę.
Pozdrawiam. JW

Witam, podane informacje są zbyt ogólne by ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy, ale jeżeli rzeczywiście odczuwa Pan podniecenie WYŁĄCZNIE w podanych okolicznościach to wydaje mi się konieczne zgłoszenie się do psychologa-seksuologa.Pozdrawiam