Pomoc psychologiczna po zdradzie partnera

Zdradziłam swojego pierwszego partnera, Pawla, z którym jestem od 5 lat. Nie wie o tym.Nie mogłam się z tym pogodzić,to moja porażka,nie potrafiłam się oprzeć innemu mężczyznie, w wyniku pozniejszych kłotni rozstaliśmy się. Zaczełam spotykać się z tamtym mężczyzną. Czerpałam ogromną satysfakcję z naszych zbliżen seksualnych.gdy zaczeło robic się powaznie, widzialam ze się we mnie zakochal, ucieklam. Po miesiacu wróciłam do Pawla. Minęly 3miesiace, a ja nadal o Nim myśle, niewiem co mam robić

Witam,
nie ma jednej prostej odpowiedzi na to co powinna Pani zrobić. Proponowałabym skonsultowanie się z psychoterapeutą. Zdrada nie jest tylko jednorazowym wydarzeniem. Należałoby przeanalizować co takiego działo się w Państwa związku, że zdecydowała się Pani na taki krok. Podczas terapii będzie Pani miała okazję przyjrzeć się swoim uczuciom i motywom postępowania.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podsumowania, ze jest przyczyna i skutek...

Zapytała Pani, co zrobić?
Posłuchać siebie..., pomocna mogłaby być dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, do czego Panią zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com