Poradnictwo żywieniowe w celu odchudzania

Waze 80kg chce schudnac do 62kg. Jem 1900kcal dziennie jak chodze na trening 1,5h i 1700kcal jak nie ide na trening, przy tym chodze na spacery codziennie po 1h. Moje pytanie czy dobrze robie??i czy schudne??Jem co 3h w ciagu dnia 4 posilki.Sniadanie: chleb, 2 jajka, kiwi, Lunsj:jablko, 2 nektarynki, chrupki chlebek z szynka z kurczaka, Obiad:2ziemniaki,piers z kurczaka 140g lub ryba, warzywa 250g.Kolacja:2chlebki z szynka z kurczaka.Chce wiedziec czy cos robie zle czy wszystko jest dobrze???

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje trenera personalnego ktory ustawi odpowiednio diete jak i odpowiedni wysilek fizyczny.

Witam serdecznie,

nie do końca odżywia się Pani poprawnie. Najlepszym wyjściem bedzie konsultacja dietetyczna i ułożenie indywidualnej diety. Powinna Pani zjadac 5 posiłków dziennie a nie 4. Co do Pai jadłospisu to chleb oczywiście powinien być razowy żytni, owoce powinny być zjadane w obecności dobych tłuszczy aby nie podnosiły gwałtownie indeksu glikemicznego. Ziemniaki zamieniłabym na kasze, brązowy ryż lub razowy makaron. Na kolację staramy się nie jadać węglowodanów.

Jeżeli chciałaby Pani podejść do sprawy jeszcze bardziej profesjonalnie to proponuje ułożenie indywidualnej diety. Wymaga to jednak zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W tym celu zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pani z Warszawy prowadzę również konsultacje online.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk