Powiększona żyła na czole

Witam. Otóż zastanawiaja mnie mozliwości i ewentualne koszty "usunięcia" defektu w postaci żyły pojawiającej się na srodku czoła, rozgaleziajacej sie nastepnie do obojga oczu. Zyła pojawia sie głównie w trakcie śmiania się, co najbardziej mnie irytuje, ale rowniez widac ją w momencie noszenia ukularków do plywania. Moze u innych wyglada to lepiej, u mnie niestety zyła jest naprawde pokazna.Bardzo mnie to stresuje.O "nienaturalnosci" żyły dowiedzialem sie od znajomych.Będę wdzieczny za sugestie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.