Problem z dużą nadwagą przy 170 cm wzrostu

Dzień dobry:) Mam na imię Dorota. Mam 40 lat,170cm wzrostu i 125 kg wagi. Mam wielki problem ze schudnięciem. Zawsze byłam "duża",ale po urodzeniu córci,trzy lata temu roztyłam się jeszcze gorzej. Pół roku temu udało się zgubić 12kg,lecz waga wróciła do pierwotnego stanu. Jestem załamana,ponieważ nie potrafię zorganizować sobie odpowiedniej diety odchudzającej. Potrzebuję profesjonalnej pomocy. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu tygodniowej diety dla mnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam Panią,

Waga jest rzeczywiście wysoka ale wszystko przed Panią i jest duża szansa na schudniecie. Wystarczy zająć się tym profesjonalnie. Uważam że poprzednia dieta nie była dobrze dobrana ponieważ wystąpił efekt jo-jo. Aby tego uniknąć zaprosiłabym Panią na wizytę w celu ustalenia diety lub ułożyłabym jadłospis przez internet.
Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jedynie zdrowe odżywianie, zbilansowana dieta przynosi pożądane i długotrwałe efekty, ponieważ często udaje nam się schudnąć, ale trudniej jest utrzymać wagę. Po zbyt drastycznych dietach najczęściej pojawia się efekt jo-jo. Dieta nie może kojarzyć się z głodówką, a stać się zdrowym stylem życia.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby przygotować jadłospis. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. . Jeżeli byłaby Pani zainteresowana współpracą zachęcam do kontaktu drogą
mailową lub telefonicznie:

joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)

Po pomoc w ustaleniu jadłospisu proszę udać się do gabinetu dietetycznego. Aby ułożyć jadłospis potrzeba przeprowadzić szczegółowy wywiad (pojawią się tam pytania o pani styl życia, choroby, nawyki żywieniowe, lubiane i nielubiane potrawy, godziny pracy i wiele innych) oraz pomiary antropometryczne i składu ciała.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu:
www.jemzdrowo.net

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska