Problem z oddaniem stolca i krwawienia z odbytu

Witam. Od kilku dni mam problem z oddaniem stolca. Gdy próbuje to zrobić , czuje jakby znajdowała się tam jakaś blokada. Kilka razy udało mi się oddać stolec jednak w bardzo małych ilościach. Dodatkowo każdej próbie towarzyszy krwawienie z odbytu i ból prawej strony brzucha. Dodam, że trzy tygodnie temu miałam usuwany wyrostek metoda laparoskopową. Po operacji nie było żadnych komplikacji, nie miałam problemów z wyproznianiem, pojawiły się dopiero kilka dni temu. czy tego tyou dolegliwości mogą mieć związek z odbyta operacja i czy jest się czym martwić? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko w tym momencie określić taką zależność. Należy przeprowadzić dokładny wywiad medyczny oraz przeprowadzić badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza, bez badania nic więcej powiedzieć nie można.