Problem z odżywianiem u 19-latki

Witam, mam 19 lat i problem z odżywianiem. Wiele potraw ładnie wygląda czy też pachnie według mnie, a mimo to nie potrafię się przemóc i ich spróbować, chce w końcu zmienić swoje życie a nie potrafię

Witam,

Przyczyną braku apetytu może być niedobór kwasu foliowego w diecie. Proszę włączyć do diety produkty będące jego bogatym źródłem, w tym np. sałata, kapusta, szpinak, szparagi, brokuły, a także dodatkowo suplementować przez jakiś czas kwas foliowy. Jeśli jednak przyczyna nie jest typowo żywieniowa konieczna będzie konsultacja z psychologiem, który zajmuje się zaburzeniami odżywiania.

Pozdrawiam,
Roksana Jurczak

Witaj,
chcesz zmienić swoje życie czy zmienić dietę? Dieta jest tylko jednym z wielu aspektów życia, a jeśli od niej uzależniasz jego jakość, to możesz mieć problemy z odżywianiem.
Jeśli chcesz zmienić swoje życie, skonsultuj się z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie:)