Problem z oziębłością płciową

co zrobić jak chce sie mężczyznę który jest zimny oschły ale pociąga mnie fizycznie a dodatek jest zajęty przez inną kobietę a nas łączył tylko romans i nie potrafię o nim zapomnieć a inny mężczyzna który był cudowny i uczuciowy i nie było rzeczy której by dla mnie nie zrobił już nie był taki interesującym i go zostawiłam obawiam sie że nie ułożę sobie normalnego związku przez ten romans tym bardziej ze widuję go codziennie a on już chyba stracił zainteresowanie moja osobą i to mnie boli

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Warto, by poznała Pani przyczyny, dla których odrzuca bezpieczny związek, a podąża za niedostępnym, zakazanym... W przypadku takich preferencji trudno o szczęśliwą partnerską relację, więc Pani obawy o ułożenie życia są uzasadnione. Proszę skierować się do psychologa/psychoterapeuty.