Problem z zaburzeniami lękowymi

Witam mam problem z zaburzeniami lękowymi.Ciągle się czegoś boję,jak jadę samochodem,że bedę miał wypadek,jak stoję na balkonie,że się balkon zawali i się zabiję jak jest burza,że mnie piorun trafi albo w dom itp. zażywałem już różne leki bez większej poprawy obecnie biorę Faxolet er 75mg i Orizon1mg.Mam ucisk w skroniach,przyspieszone tętno,osłabienie i ogólną niechęć nic się mi nie nie mam sił na nic,szybko się męczę nic mi się nie chce a mam dopiero 30 lat.Co robić dalej

Oprócz farmakoterapii w przypadku nerwicy i zaburzeń lękowych konieczne jest podjęcie psychoterapii. Proszę się zgłosić do psychologa, psychoterapeuty. Specjalista pomoże Panu zrozumieć i poradzić sobie z objawami.

Witam Pana. Oprócz tego co Pisze Pan o przeżywanym lęku moją uwagę zwraca przyjmowanie przez Pana leków, które nie dają wyraźnej poprawy. Mam nadzieję, że diagnozę postawił lekarz specjalista i to on zalecił farmakoterapię. Jeśli jest inaczej niż wnioskuję proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza specjalisty. Jeśli jednak korzysta Pan z pomocy takiego lekarza to dziwi mnie, że nie otrzymał Pan skierowania do psychologa. Obecny stan wiedzy pozwala stwierdzić, że najczęściej połączenie farmakoterapii z psychoterapią przynosi oczekiwane efekty. Pozdrawiam Pana.