Problemy z koncentracją u 23-letniej osoby

Witam. Od jakiegos czasu zauwazylem ze mam lekkie problemy z soba... wiem ze to moze brzmiec smiesznie ale ciezko mi sie na czyms skoncentrowac ogolnie czuje sie otepialy i czasem senny ale wydaje mi sie jak by wszystko bylo za mgla ... Dodam ze prowadze sportowy tryb zycia wysypiam sie i mam ciekawa prace.

Witam Pana,
Opisane przez Pana objawy są mało specyficzne. Nie wiadomo ile ten stan trwa i jak bardzo jest nasilony.
Od strony psychologicznej można się przyjrzeć np. kiedy to się zaczęło i co się wtedy działo w Pańskim życiu? Czy zaszła jakaś zmiana? Czy ostatnio był Pan w trudnej sytuacji i doświadczał Pan więcej trudnych emocji? W jakich okolicznościach ten stan się nasila a w jakich słabnie? Czy już w jakiś okolicznościach czuł się Pan podobnie? Pisze Pan o sportowym trybie życia i ciekawej pracy, a co z życiem osobistym?
Jeżeli taki stan będzie się utrzymywał należy się zgłosić do lekarza, np. rodzinnego. Jeżeli badania lekarskie wykluczą choroby można pomyśleć o konsultacji u psychologa.
Pozdrawiam serdecznie,
MB

Dzień dobry, podaje pan mało informacji i ciężko się do nich odnieść, przyczyny mogą być bardzo różne. Jeżeli objawy będę się utrzymywały przez dłuższy czas, zachęcam do kontaktu z lekarzem i przeprowadzenie badań, jeżeli badania nic nie wykażą być może warto przeprowadzić diagnozę psychologiczną. Pozdrawiam.