Problemy z odchudzaniem a hirsutyzm

Witam serdecznie. Obecnie mam 28 164 cm wzrostu i waga 95 kg. Mam zdiagnozowano pco. Niestety na rzęsach staje żeby schudnąć. Stosowałam już chyba wszystko co się da, łącznie z ćwiczeniami dietami itd. Niestety leczenie nie przynosi skutków i nadal mam problemy z okresem raz jest raz nie ma czasami krwawienia trwają 2 3 tygodnie. To naprawdę straszne. Dodatkowe owłosienie co jakiś czas muszę depilowac twarz bo zarost jest widoczny. Co robić? Proszę o pomoc

Witam, niestety bez żadnych informacji na temat tego jak faktycznie wygląda sposób żywienia nie jestem w stanie powiedzieć co można zmienić, aby masa ciała spadła. Na pewno jest możliwe, aby schudnąć przy zdiagnozowanym zespole policystycznych jajników. Sama pracuję z takimi pacjentkami. Nie szukać wymówek, że nie chudnie Pani, bo jest chora. Wszystko zależy od Pani i Pani motywacji do tego, aby osiągnąć cel.

Proponuję udać się do dietetyka, który uwzględni Pani upodobania żywieniowe, stan zdrowia (nie tylko PCOS, ale być może inne problemy, o których Pani nie wspomniała, a mogą występować - insulinooporność?) i w chwilach słabości będzie Panią motywował do działania.

Trzymam kciuki i pozdrawiam,
Anita Wudarczyk
http://anitawudarczyk.pl/