Problemy z opanowaniem złości, negatywne myślenie i krytykowanie

Witam ,sądzę że mam problemy z opanowaniem złości ,negatywnie myślenie wiecznie krytykuję kogoś lub coś nie potrafię cieszyć się nawet z drobnych rzeczy, izoluję się od znajomych jestem złośliwa dla bliskich i nie czuję potrzeby nawiązywania bliższych przyjazni , coraz częściej wszczynam awantury z moim mężczyzną jest mi coraz ciężej a nie wiem gdzie szukać porady ,pomocy .bardzo proszę o wszelkie wskazówki .

Witam. Dobrze, że zauważa Pani problemy w swoim zachowaniu oraz że szuka Pani pomocy. Proponuje zgłosić się do psychologa w celu podjęcia terapii radzenia sobie ze złością.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza