Problemy z pijanym ojcem

jak byłam dzieckiem ojciec byl na tyle pijany,że pomylił mnie z mamą i zaczął całowac tak po "dorosłemu". wepchnął mi swój język do ust...obrzydliwe to było dla mnie. Staram sie sobie to tłumaczyć,że był pijany, nie wiedział co robi, ale czasami trudno sobie z tym poradzić. CZy miał prawo? czy mogę sie złościć na niego?

Dzień dobry. Oczywiście, ze ma pani prawo złościć się na ojca. nic nie tłumaczy takiego zachowania wobec dziecka. To tylko jego odpowiedzialność, za to co zrobił. zachęcam panią do podjęcia terapii, gdyż jest to trudne doświadczenie dla dziecka, które często ma wpływ także na dorosłe życie. może być pani trudno samej sobie z tym poradzić. pozdrawiam