Problemy ze skupieniem i myśleniem

Witam Mam problem z myśleniem.Otóż potrzebuje jakiegoś bodźca żeby zacząć jakiś temat a w głowie pojawiają mi się obrazy.Czy to jest normalne czy powinna udać się do lekarza a jeśli tak to do jakiego?

Witam,
Opisane przez Panią objawy są niejednoznaczne. Nie jest dla mnie jasne jakiego bodźca Pani potrzebuje i co Pani rozumie przez pojawiając się obrazy.Proponuje udać się do psychologa lub psychiatry aby zdiagnozować problem oraz podjąć działania mające na celu poprawę funkcjonowania.
Pozdrawiam

Niestety trudno cokolwiek stwierdzić po tak krótkim, absolutnie niespecyficznym opisie. Proszę udać się do psychologa i z nim w szczegółach omówić problem. Po osobistej wizycie specjalista będzie mógł wskazać Pani metody działania- czy podjąć pewne mentalne ćwiczenia, psychoterapię, czy raczej jest to sprawa bardziej somatyczna i potrzebna jest kontrola lekarska. Pozdrawiam.

Dzień dobry, trudno udzielić pani jakiejkolwiek porady na podstawie tak skąpych informacji. Zachęcam aby udała się pani na diagnozę psychologiczną i opowiedziała dokładnie na czym polega problem. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.