Propozycja pięciu zdrowych posiłków dziennie

Chciałabym schudnąć parę kilo , ale głodzeniem się zauważyłam , że jeszcze bardziej przytyłam. Chciałabym , żeby ktoś pomógł mi ułożyć dietę tzn. na te 5 posiłków dziennie.
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Głodówka to nie jest dobry spoób odchudzania.
Przede wszystkim ważne jest ograniczenie ilości spozytch kalorii do 1200 -1300 w ciągu dnia, a także wyeliminowanie błędów dietetcznych. W tym celu pomogą Ci następujące artykuły: http://portal.abczdrowie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe, http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odchudzania. Porady tam zawarte wprowadź w życie. Bardzo mało informacji podajesz odnośnie Twojej wagi oraz wzrostu, na ich podstawie można ustalić należną masę ciała jak również ile kalorii i jakie posiłki powinieneś spożywać. Nie zapomnij że korzystnie w procesie odchudzania są ćwiczenia, gdyż modelują ciało, i ułatwiają spalić tkankę tłuszczową z okolic brzucha, ud, bioder. Pozdrawiam, mgr Aneta Kościołek

Witam. Układam takie programy żywieniowe, lecz to się nie da tak o napisać. Każdy z nas ma inny poziom metabolizmu i inne problemy i cele do zrealizowania. Dlatego ja od takiej osoby biorę tygodniowy rejestr żywienia; do tego przeprowadzam ankietę i dopiero po takich danych układam program żywieniowy. Jeżeli taka opcja Ci nie odpowiada to możesz spróbować skontaktować się z innymi specjalistami; jeżeli jednak chciałabyś skorzystać to daj proszę znać.