Prośba o przepis na potrawę bez glutenu

Nie mogę jeść drożdży, mąki pszennej, kukurydzy, glutenu, mleka bo mam alergię na te produkty czy mozna bez nich zrobić pizzę albo jakieś inne pyszne potrawy nie mam pomysłu proszę o pomoc?zjadłabym naleśniki, pierogi, placki.Prawie wszystko pakowane zawiera gluten

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

W takim razie polecam Pani blog http://www.olgasmile.com/ , który jest skarbnicą wiedzy kulinarnej.

Pozdrawiam;)

Zapraszam na bloga www.zdrowapasja.blogspot.com, w zakładce „Bez glutenu” może znajdzie Pani coś dla siebie. Jeśli ma Pani ochotę na placki/naleśniki to może Pani użyć np. mąkę gryczaną, jaglaną, ryżową lub z amarantusa, a mleko krowie można zastąpić mlekiem roślinnym np. migdałowym, kokosowym. Pozdrawiam.