Proszę o szybką odpowiedź odnośnie mojej wagi

Witam, mam 19 lat, 171cm wzrostu i wagę 73 kg. Czy moja waga jest odpowiednia? Czy jednak powinnam schudnąć? A jak tak to ile? Pozdrawiam:)
19 LAT ponad rok temu

Witam,
BMI (wskaźnik masy ciała) wynosi 24,9. Oznacza to, że jesteś w górnej granicy normy. Powinnaś zwrócić uwagę na swoje nawyki żywieniowe i wyeliminować ewentualne błędy. Polecam również regularną aktywność fizyczną, która pomoże utrzymać prawidłową masę ciała i zachować zdrowie na dłużej.
Pozdrawiam.