Przerażające doświadczenie w nocy

Witam, mam 20 lat. Dziś w nocy miałem przerażające doświadczenie, po którym już chyba nigdy nie zasnę. Nie jestem do końca pewien, czy była to jawa, czy sen, w każdym razie znalazłem się w białym pomieszczeniu o bardzo silnym jasnym świetle, a obok mnie stały dwie małe postaci o smukłej sylwetce i jasnej karnacji. Były lekko rozmazane, ale bez problemów mogłem stwierdzić, że wyglądały jak "ufoludki". Patrzyły się na mnie, a ja nie mogłem nic zrobić. Po 15 sek znalazłem się w łóżku. Co to było???

Mógł to być bardzo realistyczny sen czy tez doświadczenie krótkiego stanu derealizacji związanej ze stresem, przemęczeniem, trudnościami emocjonalnymi. Jeśli doświadczenie będzie się powtarzać, a Panu trudno będzie zachować wobec niego krytycyzm, proszę się zgłosić do psychologa lub lekarza psychiatry.