Przez męża pocięłam się i piję. Jak ja mam żyć?

Ciągle płaczę, znow znalazłam u niego porno - nie mam sił już żyć, nic mi się nie chce... Pomóżcie! ;( Pocięłam się i piję - wiem, że to nie sposób, chciałabym się zabić, brak mi sił… Myślę o rodzinie - żal mi ich. Przez moją głupotę mam dość. Już nie wiem co robić…

Witam!

Pani problemy są bardzo poważne, powinna się Pani jak najszybciej zgłosić do jednostki interwencyjnej i skorzystać z pomocy psychologa. Informacje, gdzie się zgłosić powinna Pani uzyskać w szpitalu lub w polskim konsulacie. Jest Pani ofiarą przemocy i ma Pani prawo domagać się pomocy od służb, tj. policja czy opieka społeczna.

Proszę skontaktować się z tamtejszymi służbami, gdyż wtedy uzyska Pani profesjonalną pomoc. Język nie powinien być problemem, może Pani poprosić o tłumacza i dostać się do polskiego psychologa.

Pozdrawiam

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Proszę postarać się namówić męża na wspólną wizytę u specjalisty : psycholog,psychoterapeuta... Jeżeli małżonek się nie zgodzi to Pani może sama skorzystać z porady, a z tego co Pani napisała taka konsultacja jest wysoce wskazana.

Pozdrawiam.