Realne sny po wypadku na motorze

Od wypadku na motorze zacząłem miewać niepokojące realne sny. Kladac sie do lozka nie zasypiam, po prostu wychodze z ciała i widze siebie, innych.. Nie moge natomiast nic powiedziec, niemy krzyk i sparaliżowane ciało.. Nie moge sobie z tym poradzić, boje sie chodzic spac, to mnie meczy psychicznie. Nie chciałbym brać żadnych lekarstw od psychiatrów.. Chciałbym wiedziec jak naturalnie temu zapobiec, prosze o RADY i opinie.. Nie potrzebuje porady typu "prosze isc fo lekarza" potrzebuje pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam,

trudno jest udzielić w formie krótkiego tekstu. Najprawdopodobniej przechodzi Pan stres pourazowy, który niestety (i to się Panu może nie spodobać) trzeba leczyć. Może Pan spokojnie zacząć od konsultacji u psychoterapeuty, który nie przepisze Panu leków, a będziecie mogli rozmawiać. Upuszczenie emocji może znacząco pomóc w poprawie jakości snu.

Pozdrawiam
Ewa Czernik