Relacja z chłopakiem i wspólnie spędzanie czasu

Jestem w prawie 2 i pól letnim związku z chłopakiem, od czasu do czasu dochodzilo miedzy nami do spięc o to ze za mało poswieca mi czasu. oboje nie mamy stalej pracy ale jakos zodiakalny strzelec on ma poczucie misji, działania, lubi adrenalinę. po ostatniej klotni przestal się odzywac, zarzucil mi ze ciężko ze mnie wykrzesać jakies uczucie a ja stalam się po prostu mniej wylewna bo nie zostają zaspokojone moje potrzeby spędzania więcej czasu razem. co mam robic?

powinniście ustalić między sobą czego dokładnie wam brakuje od siebie nawzajem. Może jest to wspólny problem który tylko wzmaga negatywne myślenie.
Pozdrawiam.

Jeśli trudno jest porozmawiać na spokojnie, bez żalu czy pretensja mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach w związku, może warto skorzystać z pomocy mediatora lub psychologa par i małżeństw? Wspólne wypracowanie rozwiązań, które będzie satysfakcjonowało oboje partnerów pozwoli Pastwo na nowo cieszyć się relacją.

Witaj,
Wpadliście w błędne koło - jest Ci przykro/jesteś zła, że spędzacie za mało czasu, więc zamykasz się w sobie i nie okazujesz uczuć, on wtedy być może czuje ten brak czułości, co zniechęca go do spotkań.
Powiedz jemu czego potrzebujesz i zapytaj, czego on potrzebuje.
Powodzenia.