Rozregulowany metabolizm a wielokrotne odchudzanie

witam. mam rozregulowany metabolizm z powodu wielokrotnego odchudzania.Teraz jestem na zdrowym odżywianiu na 5 posiłkach co 3 godziny cwiczę i piję dużo wody. jestem już 3 miesiące na zdrowym odżywianiu i nie zauważyłam żadnych efektów. ile potrwa czasu aby wyregulować sobie metabolizm. teraz chudnę ale półtora kilo na miesiac, czy bede jeszcze kiedyś szybciej chudła? pozdrawiam

Metabolizm można podwyższyć ćwiczeniami i poprzez zwiększenie masy ciała. Co do diety musiałabym ja ocenić podczas spotkania z Panią na konsultacji. Nie jest to możliwe przez internet.