Rozstanie i prośba chłopaka o ostatnią szansę

Żyłam w trudnym związku, od wakacji 2013 roku. Bezpodstawna zazdrość, zaborczość, krytkyka wobec mojego otoczenia, brak szacunku i liczne kłamstwa. Od początku miałam również wątpliwości co do uczucia.Dostawał również wiele szans,ale nigdy ich nie wykorzystywał.Zakończyłam związek tydzień temu.On nie odpuszcza. Napisał list,w którym nie prosi o przebaczenie,lecz o ostateczną szansę, sądzi,że gdy nie zdoła nieczego naprawić sam usunie się z mojego życia,twierdzi,że zdoła we mnie obudzić miłość.

Dzień dobry.

Opisała Pani relację, o której trudno mówić w kontekście jakichkolwiek pozytywnych uczuć. Pytanie, z jakiego powodu prawie przez rok tkwiła Pani w tym dziwnym związku oraz zastanawia się, czy jeszcze go kontynuować? Być może warto porozmawiać o tym z przyjaciółmi, a jeżeli chciałaby Pani bardziej obiektywnej opinii, można skonsultować się z psychologiem.

Pozdrawiam.