Rozstanie z chłopakiem, ślub z inną i chęć powrotu

Bardzo proszę o pomoc, rok temu rozstałam sie z chłopakiem ponieważ kłamał mnie i oszukiwał.Żylismy na odległość i on nie miał za bardzo możliwośc przyjechania do mnie. Rozstalismy sie i on mi wtedy powiedział że zrobi wszystko zeby do mnie przyjechac i walczyć o mnie. i zrobił tak wzioł ślub z jakąs dziecwyzna zeby moc przyjechac.. teraz walczy o to zeby ze mna byc che sie rozwieść.ja go kocham ale nie wiem.. nie chce budowac szczescia a czyims nieszczesciu.proszę o pomoc bo sama juz nie umiem

Trudna i skomplikowana sytuacja. Widzę, ze ma Pani sporo wątpliwości, wiele też ma Pani do zarzucenia temu mężczyźnie- kłamstwa, oszukiwanie etc. Sama musi Pani podjąć decyzję czy brnąć w związek który już na początku napotyka na takie przeszkody?Zastanawia się Pani tez nad nieszczęściem tej drugiej kobiety która, jak twierdzi wybranek była tylko środkiem do celu!Proszę się zastanowić co Pani czuje i czy warto inwestować w tą relację.