Rozstanie z kobietą chorą na borderline

Jestem po związku z kobietą z borderline. Minęło 5 miesięcy od rozstania. Wyniszczyła mnie umysłowo. Mimo piekła, była bardzo troskliwa i to z nią spędziłem najpiękniejsze chwile w życiu. Zrywałem kontakt wielokrotnie prosząc żeby przemyślała swoje zachowanie. Dałem jej szansę 4 razy bez skutku, mimo, że do dzisiaj próbuje. Jest obecnie na terapii. A wciąż za nią tęsknie. Nie daję już rady. Wciąż mam chęć do niej wrócić mimo, że jej nienawidzę. Jak o niej zapomnieć? A może da się porozumieć?

Zaburzenie osobowości borderline jest ciężkim zaburzeniem, które wymaga długotrwałego leczenia. Musi Pan zdawać sobie z tego sprawę. Aby uporać się z trudnymi emocjami, dotyczącymi związku, proponuję aby udał się Pan na konsultację do wykwalifikowanego psychoterapeuty.