Rozstanie z partnerem a zajście w ciążę

Bardzo prosze o pomoc, chłopak najpierw ze mną zrywa zawsze przez kłotnie twierdzi, że już nigdy nie wróci, ma dośc, nie jesteśmy dla siebie, nienawidzi mnie a pózniej i tak jesteśmy razem. Ostatnio jednak przez miesiąc był z inną dziewczyną teraz dopiero jak po naszej kolejnej kłotni jak wrociliśmy do siebie dowiedziałam się że ona była w ciązy (nie z nim). Mnie tez zostawił w ciązy...czy dla niego to nic nie znaczy? To wszystko to jakaś zabawa? Twierdzi że był z nią aby o mnie zapomnieć.

Pozdrawiam,
M. S-W.

Witam,
Zachęcam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznej w celu przyjrzenia się własnym uczuciom i wyborom, zastanowieniu się czy w tej sytuacji dba Pani o siebie.
Pozdrawiam,
Agnieszka Balicka