Rozstanie z narzeczonym z powodu innej kobiety

Nie potrafie sobie z tym poradzić. Mój narzeczony zostawił mnie mówiąc że sie nie dogadujemy.. Że nie jest gotowy na poważny związek. Od miesiący podejrzewałam że ma kogoś ale nie mówiłam nic. Chciałam by sam sie przyznał. Nie przyznał. Po 5 dniach spotkałam ich razem. Nie potrafie tego zaakceptować. Jeszcze nie dawno mnie kochał.. Dziś minęły 2 miesiące a ja boje sie wyjść że ich gdzieś spotkam i będę musiała patrzyć na jego dumny wzrok i bezczelny uśmiech. Ciągle go kocham. Pomimo wszystkim.

Rozstania to bardzo przykre doświadczenia, ale też i życiowe. Jeżeli niekorzystny stan będzie się utrzymywał nadal zalecam pełną konsultację psychologiczną.

Rozstanie w takiej sytuacji jest bardzo trudne i bolesne. Zachęcam do skorzystania z pomocy i wsparcia psychologa, który pomoże przejść przez kryzys. poradzić sobie z uczuciem pokrzywdzenia, osamotnienia, rozczarowania, frustracji i złości, a także pracować nad odbudowaniem poczucia wartości, wiary w siebie, bezpieczeństwa w relacjach.