Rozwój dwuipółletniego syna

mam 2 i pol letniego syna który nie mowi czasami wypowie mu się ma lub nie. czasami uderza glowa w stol lub inne osoby. czasami reaguje na swoje imie ciagle biega po mieszkaniu na palcach lubi bardzo ogladadac i sluchac piosenki dla dzieci i interesują go książeczki i gazety lubi je ogladac. mlodsza siostrę odpycha od siebie i zabiera jej zabawki.

Witaj
proszę zgłosić się z dzieckiem do psychologa zajmującego się diagnostyką wieku dziecięcego i dokładnie zdiagnozować swoje dziecko. Wtedy dostanie pan nie tylko wskazówki ale też sugestie jak pracować z dzieckiem. Pozdrawiam

Witam,
jeśli rozwój pana syna Pana niepokoi zachęcałabym do indywidualnej konsultacji ze specjalistą, trudno w tak krótkiej formie pomocy dokonać diagnozy bądź udzielić szczegółowej porady. Pozdrawiam.