Rygorystyczna dieta a odchudzanie

Witam Mam 25 lat, prowadze praktycznie siedzacy tryb pracy i zycia - nie mam raczej mozliwosci cwiczyc poza domem, ale nabylam rowerek, steper do aerobiku i leg magic. Mam 162cm i waze 112kg !!! Prosze o jadlospis diety do 800kcal gdyz zalezy mi na szybkiej utracie wagi. Przytylam zagranica jedzac przetworza tlusta zywnosc, normalnie jadalam ok 1500kcal wczesniej. Znam siebie i potrzebuje diety rygorystycznej + szybkie efekty.

Witam, Pani zapotrzebowanie wynosi około 2600 kcal przy małej aktywności fizycznej, gdyby rozpoczęła Pani ćwiczenia np.2 x w tygodniu po 60 minut to Pani zapotrzebowanie automatycznie wzrośnie.Dieta na początek powinna wynosić przy małej aktywności 2200 kcal.Nie ma diet cud.Ważne jest racjonalne odchudzanie, gdzie zrzucamy tkankę tłuszczową, żeby nie było efektu jo-jo.Optymalne chudnięcie ok.0,5-1 kg tygodniowo.W razie pytań proszę o kontakt.

Stosowanie rygorystycznej diety nie jest tu rozwiązaniem.
Rozsądnie będzie wrócić do zasad diety sprzed wyjazdu i włączyć systematyczną aktywność na zakupionym sprzęcie domowym. Na pewno rezultaty pojawią się prędzej niż się Pani spodziewa.