Samookaleczanie, myśli samobójcze oraz napady złości i płaczu a depresja

Napady złości i płaczu, bezsenność, myśli samobójcze, okaleczanie się oraz niechęć przed wyjściem z domu a depresja Podejrzewam depresje, składa się na to wiele czynników; napady złości, płaczu, bezsenność, myśli samobójcze, okaleczanie się a teraz na dodatek doszła niechęć nie tylko do ludzi ale w ogóle do wychodzenia z domu.

Witam. Z Pani opisu wskazywać mogą te objawy na depresję. Zalecam konsultację z lekarzem psychiatrą. Jak będzie Pani zainteresowana mogę podać namiar bo widzę, że jest Pani z Bydgoszczy jak i ja. Proszę też pomyśleć o psychoterapii, czy chciałaby Pani zająć się swoimi problemami w taki sposób.
Magdalena Brabec

Natychmiast proszę umówić się z doświadczonym lekarzem psychiatrą. Nie potrzebuje Pani skierowania. W przypadku nasilonych myśli samobójczych, proszę zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego, ewentualnie ogólnego. Trzeba jak najszybciej rozpocząć leczenie.