Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Samookaleczanie, myśli samobójcze oraz napady złości i płaczu a depresja

Napady złości i płaczu, bezsenność, myśli samobójcze, okaleczanie się oraz niechęć przed wyjściem z domu a depresja Podejrzewam depresje, składa się na to wiele czynników; napady złości, płaczu, bezsenność, myśli samobójcze, okaleczanie się a teraz na dodatek doszła niechęć nie tylko do ludzi ale w ogóle do wychodzenia z domu.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Rola rodziny w procesie leczenia depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jaka jest rola rodziny w leczeniu depresji.

Witam. Z Pani opisu wskazywać mogą te objawy na depresję. Zalecam konsultację z lekarzem psychiatrą. Jak będzie Pani zainteresowana mogę podać namiar bo widzę, że jest Pani z Bydgoszczy jak i ja. Proszę też pomyśleć o psychoterapii, czy chciałaby Pani zająć się swoimi problemami w taki sposób.
Magdalena Brabec

0

Natychmiast proszę umówić się z doświadczonym lekarzem psychiatrą. Nie potrzebuje Pani skierowania. W przypadku nasilonych myśli samobójczych, proszę zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego, ewentualnie ogólnego. Trzeba jak najszybciej rozpocząć leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy