Samookaleczanie się i czynności kompulsywne a alkoholizm i agresja rodziców

Witam,mam pewien problem,mam 23 lata, moi rodzice sa alkoholikami,ojciec ma zdiagnozowane powazne zaburzenia psychiczne,jest bardzo agresywny, ma problemy z prawem, moja matka tez pije.Ojciec znecal sie nad nami przez cale zycie,Chcilam opisac swoje objawy i dowiedziec sie co to moze byc, po pierwsze samookoleczalam sie przez 7 lat,gdy wlaczam muzyke musze biegac nawet przez pare h od sciany do sciany w tym momencie mysle o wielu rzeczach,mam 23 lata a boje sie sama spac, boje sie duchow.
23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Pani objawy z całą pewnością wymagają specjalistycznej oceny i pomocy. Wydaje mi się, że nie mamy tu do czynienia z zaburzeniami psychicznymi, a jedynie z nagromadzeniem złych emocji, z którymi nie potrafi sobie Pani poradzić. W takiej sytuacji wskazana jest wizyta u psychologa i wdrożenie odpowiedniej psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień Dobry Pani,

Wyobrażam sobie, jak trudnych przeżyć Pani doświadczyła...
Proszę nie zwlekać i udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia leczenia terapeutycznego, w ramach NFZ-tu.

Życzę Pani zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com