Silne lęki po stosowaniu leków psychotropowych

Lecze się 2 lata psychiatrycznie. Ostatnie 2 miesiące leżałem w szpitalu psychiatrycznym. Choć wzięłem całą game leków leczenie nie pomagało. Jeżdze cały czas po lekarzach, przepisują mi cały czas leki po których leki po których zle się czuję kreci mi się w głowie i mam nudności. Ostatnio doszłem do takiego stanu że nie mogę spać, cały czas chodze ma silne lęki. Byłem u 3 psychiatrów nikt nie chce mi pomóc proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza psychiatry ponownie. Bez badania nie można się wypowiedzieć.

Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym na temat podjęcia psychoterapii. Skoro farmakoterapia nie działa, być może psychoterapia będzie przynosiła lepsze rezultaty. Pozdrawiam.