Skąd się bierze gwałtowny wzrost wagi?

Mam 31 lat. Mam 164 cm wzrostu. Zawsze miałam wagę od 55-57 kg. Przez ostatni rok nagle moja waga znacznie wzrosła. Obecnie ważę 71 kg! Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Źle się czuję z tą waga i bardzo bym chciała schudnąć. Proszę o poradę co robić

Dzień dobry. Jeżeli nie zmieniła Pani diety, a waga rośnie to może być przyczyna jakiejś jednostki chorobowej. Proszę zrobić sobie badania np. poziom cukru, TSH itp. Mając wyniki proszę udać się do Dietetyka w celu ułożenia odpowiedniej diety.
Pozdrawiam Julita Krawczyk