Skąd te zaburzenia nastroju u chłopaka?

Witam . Mam poważny problem .. od roku wraz z chlopakiem mieszkamy w PL ( wracając do UK brał wszystkiego rodzaju narkotyki ) po powrocie zabrakło tego przyszło Nowe otoczenie , dziecko, małe kłopoty w PL.. mój chłopak ma omamy typu sledzi go ktos mówią o nim w telewizji jest wybuchowy nic mu nie odpowiada , raz się smieje po chwili płacze .. raz jestem kochana raz najgorsza ... nie Wiem co mam robić mam dziecko boję się o naszą przyszłość.

Dzień dobry. Proszę porozmawiać z chłopakiem o Pani obawach. Objawy, które Pani opisuje mogą mieć różne przyczyny, również medyczne, ale także natury psychologicznej. Warto, by udał się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu i tam otrzyma potrzebne skierowania na ewentualne badania w celu zweryfikowania przyczyn. Pozdrawiam.