Skąd u mnie krew na ustach?

Witam ! Dzisiaj rano zauwazylem krew w ustach. Po przebudzeniu zauwazylem ze usta oraz czesc gardla za jezykiem wypelnione sa ciemnymi skrzepami krwi. Nastepnie zauwazylem ze krew pojawila sie rowniez na moich wargach i poscieli w ktorej spalem. Sprawdzilem dokladnie nos, ale na chusteczce nie bylo zadnego sladu. Okolo tydzien temu zlapalem grype i 5 dni spedzilem nie wychodzac z lozka. Wszystkie objawy ustapily, poza bolem gardla. Przyjmowalem w tym czasie lek, ktorego glownym skladnikiem jest kwas acetylosalicylowy. Czy da sie to jakos wytlumaczyc , czy niezbedna bedzie wizyta u lekarza ? Dziekuje !

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego pobadaniu będzie można coś więcej powiedzieć