Skolioza a aerobiczna 6 Weidera

Czy ze skoliozą można robić A6W? zaczynając stopniowo od półbrzuszków, potem przez jakiś czas zwykłe, a potem można skończyć na abs lub A6W?

W takim wypadku konieczna jest konsultacja, wszystko zależy od tego jaka jest to skolioza. A6W jest dość wymagająca, początkowo można zacząć od innych ćwiczeń, jest też wiele mniej obciążających odcinek lędźwiowy programów treningowych, które działają na mięśnie brzucha równie skutecznie.