Skuteczność diety 1200 kalorii

Witam. Czy dieta 1200 kcal jest zdrową dietą i przynosi rezultaty ?

Witam Panią,

Kaloryczność diety to nie wszystko aby określić czy jest zdrowa i przynosi rezultaty. Musiałabym znać skład poszczególnych posiłków aby określić czy są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. Należy też pamiętać że każdy z nas jest inny i ma inne zapotrzebowanie energetyczne a Pani nic nie pisze na temat swojej wagi, wzrostu, wieku, aktywności fizycznej itp. Nie jestem w stanie konkretnie odpowiedzieć na Pani pytanie, proszę je doprecyzować.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam serdecznie,

Żeby określić czy dieta 1200 kcal byłaby dla Pani zdrowa musiałabym znać jeszcze klika parametrów, o których Pani w pytaniu nie wspomina - wzrost, wagę, aktywność fizyczną i co najważniejsze stan zdrowia.

pozdrawiam