Śnienie o połknięciu momety a zaburzenia oddychania

Witam . Pisze do Państwa z nietypowym problemem , wczoraj w nocy śniło mi sie że połknąłem monetę o 4 sie przebudziłem i nie mogłem oddychać dusilem sie wstałem pare razy mocno próbowałem kaszleć i przeszło czy to typ jakiegoś objawu ?

Witam, a czy jeśli śni się panu, że uprawia pan sex to budzi się z przyspieszonym rytmem bicia serca i oddechem....? Jeśli tak to stan jest naturalny nie należy obawiać się....:) Podczas snu nasz mózg także pracuje i to są naturalne objawy przeżyć. Pozdrawiam

Zapewniam Pana, że jest to coś normalnego. Marzenia senne są przez nas odbierane za coś rzeczywistego. Gdy nasz sen jest normalny, potrafimy rozróżnić stan snu dopiero, po przebudzeniu, gdy z niego wyjdziemy (wyjątkiem są zaburzenia z grupy parasomnii). Śniąc o spadaniu - budzi się Pan z lękiem. Gdy śni Pan o lataniu, spełnianiu swoich marzeń czy choćby wygranej w loterii - budzi się Pan szczęśliwy. Podobnie w sytuacji, którą Pan opisał. We śnie, przez monetę która uniemożliwiła Panu oddychanie odczuwał Pan panikę. Uczucie to towarzyszyło jeszcze chwilę po przebudzeniu, jednak szybko zdał sobie Pan sprawę, że "to był tylko zły sen".
Podsumowując, może Pan być spokojny, nie jest to nic czym należało by się martwić. Pozdrawiam.