Sny o zmarłej

mi rowniez chodzi o snny o zmarlej w marcu 2013 roku Mamy. snila mi sie przez pierwsze 2 miesiace codziennie-dosc zle. pozniej tylko czasami roznie raz zdrowa raz chora. bo wspomne ze przed smiercia mama chorowala od 7 lat po udarze i byla sparalizowana. teraz ostatnio w moim zyciu troche zle sie dzieje i znow zaczela mi sie snic. raz chora raz zdrowa a ostatnio ze sprzatam jej grob a ona zaczela droczyc sie ze mna jako niewidzialna osoba.

Wygląda to tak, jakby sny związane z mamą mówiły o trudnościach, potrzebie bliskości, bycia zaopiekowaną. Może warto się temu przyjrzeć? Warto skorzystać z pomocy psychologicznej, szczególnie, jeśli pisze Pani, że " teraz ostatnio w moim zyciu troche zle sie dzieje i znow zaczela mi się snić".

Z tego, co Pani pisze, nadal pozostaje Pani w silnym związku ze zmarłą mamą. Sny odzwierciedlają m.in. Pani potrzeby wobec niej. Warto o nich o Pani relacji z mamą porozmawiać z kimś kompetentnym, psychologiem, terapeutą.