Sok z soku zagęszczonego

Witam, mam pytanie odnosnie soków "karotka fortuna marchew, malina, jabłko". Skład: sok z sokow zagęszczonych i przeciery z: jabłek 50%, marchwi 31%, winogron, malin 1%, cytryn. Substancje wzbogacające - witamina C i witamina E, aromat. Moje watpliwosci dotycza wyrazenia sok z soków zagęszczonych. Co to tak naprawde jest. Obawiam sie, ze to nie jest to samo co sok z przecieru z marchwi 31%, jablek 50% itd. Co to tak naprawde jest sok z soków zagęszczonych?.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Ja osobiście nie polecam żadnych tego typu soków, lepiej przygotowywać je samodzielnie, na świeżo.. Proszę zobaczyć, jakie mają terminy przydatności, a odpowiedz znajdzie się sama. Niestety producenci stosują różne haczyki, na które łatwo się nabrać.