Spadek siły po prawej stronie ciała po ćwiczeniach na siłowni

Witam. Mam 40 lat i od sześciu miesięcy chodzę na siłownię a od 2 tygodni zauważyłem bardzo duży spadek siły po prawej stronie ciała ok 50-60% strony lewej.

Dzień dobry,

Przyczyn może być kilka - przetrenowanie, nieodpowiednia dieta (zbyt duża ilość białka, a mała węglowodanów złożonych, mało antyoksydantów). Lub inny czynnik zdrowotny.

Proszę na tydzień - dwa odpocząć od siłowni zmodyfikować dietę.
Jeśli po tym czasie się nie poprawi należy skonsultować się z ortopedą lub neurologiem.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek